درباره ما

موسس پرسیب:

این سامانه توسط آقای کریم نصراللهی که خود از مدیران صنعت کشور می باشد طراحی و راه اندازی گردیده است.

 

چشم انداز:

به گواه بسیاری از موسسات تجاری و مالی دنیا، ایران درآینده از جایگاه بهتری در اقصاد جهانی برخوردار خواهد بود . هر چند سرعت رشد اقتصادی ایران پس از توافق مهم برجام شتاب بیشتری گرفته است اما در عصر فناوری اطلاعات، ایران هنوز فاقد منابع اطلاعاتی درست و هوشمند است.

حتی وزارت صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی ایران،  یک بانک اطلاعات منسجم از فعالین اقتصادی کشور ندارند و منابعی هم که بطور جسته و گریخته بصورت کتاب در بازار عرضه می گردد  هم به دلایلی نظیر به روز نبودن، فاقد محتوای حرفه ای بودن و گران بودن استقبال خوبی از آن نمی گردد.

سامانه پرسیب به عنوان مرجع اطلاعات صنعت، تجارت و خدمات ایران همه نیازهای صنعتی،تجاری و خدماتی فعالین اقتصادی کشور و حتی طرفهای اقتصادی کشورهای دیگر را در زمینه اطلاعات بر طرف می کند.

این سامانه یک بانک اطلاعاتی هوشمند و به روز است که  اطلاعات تمامی فعالین صنعتی،تجاری و خدماتی ایران را بطور طبقه بندی شده به لحاظ رسته کاری،محصول،قدمت،کیفیت و جغرافیا تقسیم بندی کرده است.

پیش بینی می گردد با توجه به وجود بیش از دویست هزار شرکت فعال در ایران و  توضیحات ذکر شده استقبال خوبی از طرف فعالین اقتصادی از چنین سامانه ای گردیده به طوریکه پرسیب مطمئن ترین و قدرتمند ترین سامانه اطلاعات صنعت تجارت و خدمات ایران و یا حتی خاورمیانه گردد.

 

هدف از ایجاد سامانه پرسیب:

گردآوری و ساماندهی تمامی اطلاعات بنگاههای تولیدی ، بازرگانی و خدماتی حقیقی و حقوقی کشور و ارائه اطلاعات کاری آنان به مخاطبان داخلی و خارجی در قالب یک نرم افزار تحت وب هوشمند ونیزایجاد یک فضای مجازی تعاملی مابین شرکتهای فعال به وسیله ابزارهای پیشرفته موجود در این سامانه .